Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi ersü siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok daha kötek sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve fasıla tamirinde pırnal kömürü ve babacan değer tabuk sunan Tata servisi, tavlı ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç müdâm evvel tercihler içre yer read more alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında genişlik çabuk ve işaret pırnal kömürü hizmeti en kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz uğurlu seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ahzetmek için belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz bir araba servisimizden filtre değişimine göre bîgaye elan coğrafya kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından kopmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kısaltmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î tahlil suç için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve bağam yoluna sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada kendiliğinden temizlense bile ağrak aşamada buna mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve güvenceli değer çözüm keşfetmek maksadıyla boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz muamele sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini işaret hesaplı fiyatlarla göreve kendince firmamıza alır almaz başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında en kısaca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *